vrijdag 31 juli 2009

Varkensgelatine

Ik had zin in een salade voor de lunch en als iemand die geen varken eet, weet je dat je de huzarensalade dan moet laten staan. Dus kocht ik een veilig bakje rundvleessalade. Tijdens het eten ervan lees ik de ingredienten:


Waarom zit er varken in de rundvleessalade?
Het is dan misschien geen varkensvlees, maar de uitgekookte varkensbotten en varkenshuid, maar dat wil ik ook niet binnen krijgen.

Bah!

5 opmerkingen:

Barbara zei

k wist niet dat jij moslim was? ! :-)

Maar de meeste gelatine is van biggetjes of koeien. Er staat meestal niet op of het de varkens of de rundervariant is, dus eigenlijk best netjes dat ze het erop zetten...

En dat eet je dus ook in pudding, snoep etc.
Erg stom ja.

Ninia zei

Het zit ook in brood, hebben ze me wijsgemaakt bij de Natuurwinkel. (gemalen varkensharen dus)

Ninia zei

of zit het zo? http://www.brood.net/default.asp?pid=faq&id=790&catid=43&vraagid=165

Matthijs zei

Nee, dat ik moslim ben, dat wist ik ook niet. :-)

Ze rommelen maar wat aan met ons eten.

Anoniem zei

varkensgelantine zit zelfs in rundvleeskroketten. drop enz.